Değerlerimiz

Şirketimiz kurulduğundan bu yana, tüm faaliyetlerimizi üç değerle uyumlu hale getirmeyi hedefledik: sürdürülebilirlik, kalite ve dürüstlük. Yerli üreticilerimizin en iyi hammadeye ulaşarak Dünya piyasalarındaki rekabet güçlerini artırmayı hedefliyoruz.

değerlerimiz

Sürdürülebilirlik

Rekabetçi olmak ve yarının dünyasında gelişmek istiyoruz. Bu, dünyanın nasıl geliştiğini sadece ekonomik ve piyasa açısından değil, aynı zamanda geleceğimizi şekillendirecek teknolojilerinin tamamın önemsiyoruz.
 

sürdürülebilirlik

Kalite

Rekabet gücümüz için kalite önemlidir. Derin operasyonel bilgimizi keskin iş zekası ve çeliğin potansiyelini yenilik ve genişletme arzusuyla birleştirerek ürünlerimizi sizlerle buluşturuyoruz.

kalite

Dürüstlük

Benzersiz kurumsal DNA'mızın farkında olarak, başarımızın anahtarı olan girişimcilik ruhunu ve mükemmellik tutkusunu sürdürmek için çalışıyoruz.
 

dürüstlük

Müşteri merkezli inovasyon

Yaptığımız her şey, müşterilerimize ve onların daha iyi performans ve sürdürülebilirlik sunan malzeme arayışlarına uygun hale getiriyoruz. Bugün, çeliklerimizden bazıları 20 yıl öncesine göre beş kat daha güçlü. Sonuç olarak otomobiller daha güçlü, daha hafif, daha güvenli ve daha uygun fiyatlı olabiliyor.

Daha akıllı çelikler yalnızca daha iyi güç ve güvenlik sunamaz; ayrıca her bir parçanın işlevine uyum sağlayarak yüksek düzeyde verimlilik ve sürdürülebilirlik sunarlar.

Yeni bir süreç, ürün veya çözüm icat ettiğimizde, dünya çapındaki insanlarımız ve müşterilerimiz bundan faydalanır.

Dünya oyuncak endüstrisi genel olarak geleneksel oyuncaklar ve elektronik oyuncaklar olmak üzere ikiye ayrılmaktadır; Geleneksel oyuncakların alt grupları ise; Puzzle ve kart oyunları, okul öncesi çoçuk oyuncakları, iş makinesi/inşaat oyuncakları, bebek ve aksesuarları, giydirme ve bezeme oyuncakları, dış ortam oyuncakları/akülü araçlar, peluş oyuncaklar ve sanatsal ve el beceresi oyuncakları şeklinde incelenebilmektedir.

Magnus Sea

Bu, dünyanın nasıl geliştiğini sadece ekonomik ve piyasa açısından değil, aynı zamanda geleceğimizi şekillendirecek teknolojilerinin tamamın önemsiyoruz.